poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Kwietniowe wyzwanie fotograficzne: spóźniony dzień 7

Przepraszam Was bardzo, ale wczoraj miałam najpierw zbyt leniwy, a potem zbyt zabiegany dzień, dlatego przedstawiam spóźniony temat siódmego (i niestety ostatniego!) dnia Wyzwania Fotograficznego - "ulubione w kwietniu".

Co lubię w kwietniu? Słońce i zbliżający się weekend majowy. Zwłaszcza, że spędzę go na AustoStop Race - wrocławskim wyścigu autostopowym! W tej edycji wszyscy zmierzamy do Dubrownika. :) Wspólnie z koleżanką ze studiów już 27 kwietnia spróbujemy jako para konkursowa jak najszybciej dostać się na sam koniuszek Chorwacji, licząc jedynie na złapanie stopa! Trzymajcie kciuki! :)


Zdjęcie wyjątkowo zrobione telefonem, bo w weekend wyczerpałam swoje baterie od aparatu, robiąc mnóstwo zdjęć dla salonu Meble Cadabra w Ostrowie Wielkopolskim.

Dziękuję Wam wszystkim za ten inspirujący weekend! Naprawdę dobrze się bawiłam. :) Pooglądałam ciekawe zdjęcia i poznałam kilka bardzo interesujących blogów. Kolejne Wyzwanie już 6 maja - mam nadzieję, że uda mi się wziąć w nim udział i wrócimy do wspólnej zabawy. :)

2 komentarze:

  1. Jej to musi być super przygoda! Zazdroszczę i trzymam kciuki :))))

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawe zdjęcie :-)Pozdrowienia i powodzenia :-)

    OdpowiedzUsuń