poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Kwietniowe wyzwanie fotograficzne: dzień 1

Uwielbiam robić zdjęcia, dlatego zawsze, kiedy widziałam blogi biorące udział w wyzwaniach fotograficznych trochę im zazdrościłam. Teraz jednak, kiedy sama zaczęłam pisać, mogę się przyłączyć! :) Wszystko dzięki blogowi Sen Mai, która co miesiąc organizuje Wyzwanie Fotograficzne. Od dzisiaj, codziennie przez cały tydzień, będę publikować zdjęcie odpowiadające tematowi danego dnia.


Dzisiejszym tematem jest Twój Profil. Pierwsze, co nasuwa się na myśl to oczywiście bok twarzy. Drugie, profil na portalu społecznościowym. Jednak jako zawzięta miłośniczka seriali i książek kryminalnych nie mogłam pomyśleć o niczym innym jak... Profilu mordercy. ;) Żeby nie było, nikogo nie zabiłam, ale jak to mówią - każdy z nas może być potencjalnym zabójcą. A więc co mógłby powiedzieć o mnie przystojny agent FBI, chcąc sporządzić mój profil? ;)

Na pewno to, że uwielbiam książki oraz podróże. W wolnym czasie piekę, najczęściej muffinki. No i oczywiście, że tworzę biżuterię decoupage, a także nie ruszam się z domu bez słuchawek, bo uwielbiam w każdej możliwej chwili słuchać swojej ulubionej muzyki. Znając te podstawowe informacje, już krótka droga do rozwikłania ewentualnej zagadki... ;)


Dlatego na zdjęciu widzicie: książkę o niesamowitych podróżach, którą aktualnie czytam; jedną z pierwszych par kolczyków, którą wykonałam i które często zakładam; zakładki magnetyczne do książek z muffinkami, które dostałam od koleżanki; większa i domowa wersja moich słuchawek.

Uff, pierwsze koty za płoty. :) Korzystając jeszcze z profilowej okazji chciałabym Was zaprosić na mój fanpage na Facebooku, którego baner widnieje z boku strony oraz na Allegro, gdzie trwa licytacja kolczyków już od 2 zł. :)

11 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa interpretacja tematu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie i pomysłowo. Ładne kolczyki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wreszcie zupełnie odmienna interpretacja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsza interpretacja tematu!

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny pomysł na przedstawienie swojego profilu :)
  śliczne kolczyki...

  OdpowiedzUsuń
 6. Super fotka! Jak dla mnie jedna z najlepszych :-) Dużo mówi o autorce :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Profil mordercy :=)) Swietny pomysl!

  OdpowiedzUsuń