niedziela, 9 czerwca 2013

Czerwcowe wyzwanie fotograficzne: dzień 7 (ostatni)

Ostatnim tematem Wyzwania Fotograficznego u Sen Mai jest lato. W tym roku pogoda nas nie rozpieszczała, choć wczoraj w końcu wyszło słońce. :) Ta pora roku nie kojarzy mi się jednak tylko z ciepłem. Lato to także wakacje, truskawki, rabarbar, maliny... I kwiaty.


W moim domu stoi kilka bukietów polnych kwiatów. Nie wszystkie z nich są nimi w rzeczywistości, jednak tak je nazywamy, po zerwaliśmy je na otwartych terenach - pozostałościach po dawnych działkach ogrodniczych. ;)


Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzali mój blog i oglądali zdjęcia z Wyzwania. Przekroczyłam już tysiąc wyświetleń! :) Zbliżają się wakacje, dlatego będę mieć więcej czasu na pielęgnację tego miejsca - zapraszam Was serdecznie i tutaj, i na mojego fanpage, gdzie znajdziecie większą ilość mojej małej twórczości decoupage. Nie wiem, czy w przyszłym miesiącu uda mi się wziąć udział w kolejnym Wyzwaniu, ale w sierpniu na pewno wrócę! Swoją drogą, wpadłam na (moim zdaniem) genialny pomysł, którym pochwalę się Wam (mam nadzieję) jeszcze w tym miesiącu. :)

7 komentarzy:

  1. Kocham kwiaty, a te bukiety są piękne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne są:) Jak to możliwe, że nie widziałam w tym roku jeszcze margaretek?

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdjęcia - łubin jest prześliczny ! Pozdrawiam ewa

    OdpowiedzUsuń